Módní návrhářka a zakladatelka Julie Haynaliy

Představujeme Vám mladou talentovanou návrhářku Julii Haynaliy, zakladatelku módní luxury modest  fashion značky HAYNALIY.

Životní příběh každého z nás začíná v dětství, kdy si utváříme své sny i touhy a doufáme, že se jednoho dne naplní. O tom, zda se nakonec opravdu stanou skutečností, rozhodujeme my sami. Stačí si správně přát a za svými cíli vytrvale jít, a to i přes všechny překážky, které nám osud do cesty přihrává. Zakladatelka  a módní návrhářka značky Haynaliy je toho důkazem.

Julia Haynaliy
Julia HaynaliyMódní návrhářka

Julie Haynaliy si už jako dítě přála být součástí módního světa. Cit pro krásu a řemeslo měla ostatně i v genech po svých rodičích a prarodičích. Vystudovala obchodní akademii a náslédně VŠ obor Mezinárodní vztahy a evropská studia. Posléze si založila svoji rodinu a časem se vrátila ke svým dětským snům, které ji provázely v myšlenkách po celou dobu. Intuice jí neustále napovídala, že zrovna módní svět je tou správnou volbou. Přihlásila se tedy na prestižní moskevskou akademii Metrics, kterou zakončila módní přehlídkou a vizí o vlastní oděvní značce. Po návratu domů do České republiky začala realizovat  svůj sen ve skutečnost.

Po módní přehlídce, kde představila svoji první kolekci „The power of delicacy“ a po prvním potlesku otevřela Julie Haynaliy svůj oděvní ateliér, kde kromě již šitých modest fashion kolekcí můžete s návrhářkou jednotlivé modely společně vytvořit a tím i svojí naprosto dokonalou osobnost a jedinečnost.

Image
Image
Pařížská 28, Praha 1
+420773166188
info@haynaliy.com
© 2021 Haynaliy, All Right Reserved